Klašu audzinātāji dalās pieredzē

Klašu audzinātāji dalās pieredzē post thumbnail image

2021. gada 27. aprīlī Liepājas Katoļu pamatskolas 5. -9. klašu audzinātāji dalījās pieredzē par klases audzinātāja darbu ar Liepājas skolu klašu audzinātājiem meistarklasē “Emocionālā labsajūta attālinātajā mācību procesā jeb kā dienu iesāksi tā pavadīsi“. Mūsu klašu audzinātāju meistarklase guva ļoti lielu atsaucību, tajā piedalījās 72 Liepājas skolu klašu audzinātāji.

Savā pieredzē dalījās:

  • 8.B klases audzinātāja Antra Jakovļeva “Esi sveicināta, jauna diena!”
  • 9. klases audzinātāja Anda Karule “Rīta aplis”
  • 7. klases audzinātāja Raimonda Gauše “Ledus laušanas aktivitātes”
  • 6. klases audzinātājs Ēriks Bukants “Interaktīvi uzdevumi brīvā dabā”
  • 5. klases audzinātāja Dina Rudzīte “Interaktīvu klases un mācību stundu veidošana un vadīšana”

 

Prieks bija saņemt atgriezenisko saiti par pasākumu no Liepājas pilsētas mācību jomas “Audzināšana” koordinatores Signes Bergas:
“Cien.kolēģi Katoļu pamatskolā! Liels paldies par šodienas semināru klašu audzinātājiem- iedvesmojāt daudzus klausītājus!👍🤗 Tik gaiši, viegli, dabiski un vienkārši! Bet apakšā liels un pārdomāts darbs! PALDIES! 😘 Lai saulains pavasaris, spēks un izturība pēdējā skolas mēnesī!🌞😊

Signe Berga, šodienas dalībnieku vārdā.”

Atbildēt

Related Post