Liepājas Katoļu pamatskolas skolēnu formas

LIEPĀJAS KATOĻU PAMATSKOLAS

SKOLĒNU FORMAS

Skolas formas var pasūtīt vietnē www.skolenuformas.lv .

 

Sakarā ar to, ka interneta veikalam www.skolasforma.lv ir mainījušies īpašnieki, mūsu skolas formu ražotājs SIA AMERI piedāvā skolas formu pasūtīt tieši no viņiembez starpniekiem.

 

Pārsūtam SIA AMERI vēstuli vecākiem.

  SIA “AMERI” – Jūsu skolas formu ražotājs izsaka pateicību par sadarbību visu šo gadu garumā. Mums ir svarīgs Jūsu kvalitātes novērtējums un ieteikumi par nepieciešamiem uzlabojamiem, ko gadu no gada cenšamies ieviest ražošanā.

2016.gadā SIA “AMERI” ir investējis ievērojamas summas uzņēmuma attīstībā. Ir iegādātas jaunas un modernas tehnoloģiskās iekārtas, apmācīti darbinieki ar mērķi paaugstināt izstrādājumu kvalitāti un ražošanas efektivitāti, ieviesti uzlabojumi tehnoloģiskajos procesos, kas ļāvis novērst vairākas nepilnības un trūkumus ražošanā.

Skolas formu ražotājs ir atvēris savu internetveikalu, dodot Jums izvēles iespējas formas iegādāties tieši no ražotāja – SIA “AMERI” – www.skolenuformas.lv.

SIA AMERI  iecerējuši vairākus uzlabojumus Jūsu ērtībai un līdzekļu ekonomijai:

 1. Ir paredzēts, ka internetveikals skolenuformas.lv būs atvērts visu gadu bez pārtraukumiem, kur būs iespēja no 1.oktobra līdz 1.maijam iegādāties vestes un svārkus ar piegādi līdz 2 nedēļām, pārējos izstrādājumus pasūtot.
 2. Lai saņemtu skolēnu formas līdz nākošā mācību gada sākumam (31.08.2017.), pasūtījums jāveic skolenuformas.lv līdz 10.jūnijam.
 3. Piedāvājam iekļaut jaunus interesantus modeļus skolas formas tērpu komplektam, īpaši gribas vērst uzmanību uz jaunajiem sarafāniem “LITA” un “LAURA”, un jaunajiem jaku modeļiem – ar pogām un rāvējslēdzējiem. Optimizējot ražošanas procesus un vienkāršojot detaļas, ir izdevies ievērojami palētināt jaku izmaksas.
 4. Atlaide 5% apmērā visiem izstrādājumiem, kas tiks iegādāti periodā no 1.oktobra līdz 1.maijam.
 5. Atlaide 10%apmērā, ja tiks veikts kolektīvais pasūtījums vismaz 50 izstrādājumu apjomā tieši rūpnīcā, maksājot ar pārskaitījumu vai ar maksājumu kartēm uz vietas.
 6. Piedāvājam pasūtījuma saņemšanu uz skolu, pa pastu, OMNIVAS pakomātos, vai uz vietas rūpnīcas telpās Rūpniecības ielā 32b, Rīga, LV-1045.
 7. Pirkumiem virs 100 euro, bezmaksas piegāde visā Latvijas teritorijā.
 8. Ar šo gadu SIA “AMERI” aicina ekskursijās skolēnus un pedagogus, apmeklējot mūsu jauno ražotni Rīgā, Rūpniecības ielā 32b, lai iepazītos ar pilnu skolas formu ražošanas ciklu no dzijas spoles un auduma līdz gatavam izstrādājumam.
 9. Piedāvājam ražošanas procesā radušos pārpalikumus: dziju un audumu atgriezumus profesionālo apmācības kabinetu vajadzībām, tā veicinot bezatlikumu ražošanu.
 10. Lūdzu jau savlaicīgi pieteikt ekskursijas, zvanot pa tālruni: +371 26520944.

Ļoti priecāsimies saņemt Jūsu priekšlikumus, kā vēl mēs varētu uzlabot savu darbu, servisu un komunikāciju.

Jau iepriekš pateicamies, ja ievietosiet šo informāciju skolas vietnē un informēsiet skolas audzēkņus un viņu vecākus.

Patiesā cieņā, uz tikšanos “AMERI”, SIA “AMERI” valdes locekle Aija Āriņa 26520944

——————————————————
 • Ja Jūsu bērnam skolas forma ir kļuvusi par mazu un vēlaties to pārdot vai samainīt, tad ievietojiet savu sludinājumu sociālajā tīklā FACEBOOK – grupā “Liepājas Katoļu pamatskolas SKOLĒNU FORMU tirdziņš” – skatīt te  https://www.facebook.com/groups/1727880557429351/
 • Ar 2016. gada 1. septembri stājas spēkā Kārtība par skolas formu nēsāšanu Liepājas Katoļu pamatskolā.

10.pielikums

Noteikumi izglītojamajiem par skolas formas nēsāšanu.

Skolas formas nēsāšanas NOTEIKUMI

 1.Vispārīgie noteikumi:

1.1.Skolas formas nēsāšanas kārtība Liepājas Katoļu pamatskolā izstrādāta, pamatojoties uz Liepājas Katoļu pamatskolas iekšējās kārtības noteikumu V nodaļas 53.panta 53.1. un 53.2. punktu.

1.2. Skolas formas ieviešanas mērķi:

1.2.1. veicināt skolēna patriotisma un lepnuma izjūtu par piederību Liepājas Katoļu pamatskolai;

1.2.2. koncentrēt lielāku skolēnu uzmanību ikdienas mācību darbam, garīgai attīstībai, personības pilnveidei;

1.2.3. stimulēt vienotību un vienlīdzību starp skolēniem;

1.2.4. izmantot skolēnu formu  kā vienu no Liepājas Katoļu pamatskolas atpazīstamības zīmēm, pārstāvot skolu, pilsētas, novada, valsts un starptautiskos pasākumos.

2. Skolas ikdienas forma zēniem:

2.1. jaka, veste vai džemperis bordo krāsā ar skolas emblēmu;

2.2. vienkrāsainas tumšas bikses;

2.3. balts, zaļš, pelēks, bordo vai cita mierīga vienkrāsaina pasteļtoņa krekls vai polo krekls, vai bītlene, vai T-krekls. Minētajiem apģērbiem jābūt ar skolas emblēmu;

2.4. rūtains tauriņš vai kaklasaite tumši zaļos un bordo toņos;

3. Skolas svētku forma zēniem:

3.1. balts krekls, tauriņš vai kaklasaite, melnas auduma (ne džinsa) bikses, skolas veste jaka vai džemperis, slēgtas melnas kurpes;

3.2. valsts ieskaitēs, eksāmenos, olimpiādēs, kā arī skolas un valsts svētkos, pilsētas un valsts, starptautiskajos svētku pasākumos, kuros tiek pārstāvēta skola, izglītojamais ierodas skolas svētku formā.

4. Skolas ikdienas forma meitenēm:

4.1. jaka, veste vai džemperis bordo krāsā ar skolas emblēmu;

4.2. rūtains sarafāns vai rūtaini svārki tumši zaļos un bordo toņos, vai bordo sarafāns ar rūtainiem elementiem iepriekš minētajos toņos vai vienkrāsaini tumši svārki, tumšas bikses, akurāti savākti mati.

 5. Skolas svētku forma meitenēm:

5.1. balta blūze ar apkakli, tauriņš vai kaklasaite, skolas svārki vai sarafāns, vai veste, vai jaka, vai džemperis un miesas krāsas zeķubikses, slēgtas melnas kurpes, akurāti savākti mati;

5.2. valsts ieskaitēs, eksāmenos, olimpiādēs, kā arī skolas un valsts svētkos, pilsētas un valsts, starptautiskajos svētku pasākumos, kuros tiek pārstāvēta skola, izglītojamais ierodas skolas svētku formā.

6. Apģērbam jābūt tīram, izgludinātam, saskaņotam ar izvēlētajiem papildus apģērba un aksesuāru elementiem, jāizturas ar cieņu pret to.

7. Alternatīva skolas formai:

Ja netiek pirkta skolēna skolas forma firmā “Ameri” SIA, trikotāžas un šūto izstrādājumu meistardarbnīcā, tad obligāti jāievēro noteiktie toņi, kā arī jābūt skolas emblēmām.

8. Sporta tērpa noteikumi:

8.1. sporta apavi un atbilstošs sporta tērps, kas piemērots laika apstākļiem;

8.2. matiem jābūt sakārtotiem atbilstoši sporta stundai;

8.3. pirms sporta stundas jānoņem rotaslietas (ķēdītes, auskari, rokas sprādzes, pulksteņi), kas var radīt traumu sev un citiem;

8.4. vienkrāsains T – krekls, īsās un garās sporta bikses, sporta jaka, sporta apavi;

8.5. sporta tērps tiek izmantots tikai sporta stundās, sacensībās.

Svarīgi – ierakstīt formās īpašnieka vārdu!