Nodarbība 6. klasei par elektrodrošību

Nodarbība 6. klasei par elektrodrošību post thumbnail image

Šodien bija patiess prieks klausīties un piedalīties skolu programmas “Dzīvei gatavs” nodarbībā “Elektrodrošība”. Ļoti atraktīvi un aizraujoši ar elektrodrošības noteikumiem 6. klases skolēnus iepazīstināja SIA “Sadales tīkli” tehnoloģisko inovāciju vadītājs Āris Dandens.

Virtuālās tikšanās laikā jauniešiem bija iespēja iepazīties ar dažādām situācijām, uzskatāmi redzēt elektrības bīstamo pusi un kā no tās izvairīties, kā arī noslēguma atraktīva atgriezeniskā saite ar Kahoot starpniecību.

Atbildēt

Related Post

Zvirbulis 2022Zvirbulis 2022

25.februārī Liepājas Katoļu pamatskolā norisinājās skatuves runas konkurss ZVIRBULIS skolas kārta. Paldies par lieliski sagatavoto priekšnesumu – Gertai Loreinai, Grētai, Samuēlam, Jēkabam 1.a klase, Elīzai, Oskaram 1.b klase, Amēlijai, Annikai,