Nodarbība ar Valsts policiju 8. klasei par drošību internetā

Nodarbība ar Valsts policiju 8. klasei par drošību internetā post thumbnail image

Šodien Liepājas Katoļu pamatskolas abu 8. klašu skolēniem bija tikšanās ar Valsts policijas Kurzemes regiona pārvaldes pulkvežleitnanti Vitu Vīlisteri.

Nodarbībā skolēniem tika izskaidrots, kāpēc ir svarīgi ievērot noteikumus ikdienā un interneta vidē, kā arī par soda veidiem, kuri var skolēnam sabojāt nākotnes dzīves plānus. Pēc nodarbības skolēni atzina, ka ir svarīgi ievērot noteikumus tiešsaistes stundās, jo visus pārkāpumus un vainīgo pārkāpumos jebkurā brīdī iespējams atklāt.

#drošsinternets #tiesības #atbildība

Atbildēt

Related Post

Zvirbulis 2022Zvirbulis 2022

25.februārī Liepājas Katoļu pamatskolā norisinājās skatuves runas konkurss ZVIRBULIS skolas kārta. Paldies par lieliski sagatavoto priekšnesumu – Gertai Loreinai, Grētai, Samuēlam, Jēkabam 1.a klase, Elīzai, Oskaram 1.b klase, Amēlijai, Annikai,