Krīze Bērnu žūrijā ir beigusies!

Šos prieka un gandarījuma pilnos Latvijas Nacionālās bibliotēkas direktora Andra Vilka vārdus 2. martā Lielajos lasīšanas svētkos Ķīpsalā izdzirdēja ikviens klātesošais. Lepns var būt katrs, kas veicinājis un atklājis lasītprieku, jo Valsts lasīšanas veicināšanas programmā Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2012 piedalījās rekordliels skaits dalībnieku – 17 000 lasītāju, kas lasīja un vērtēja jaunākās grāmatas.

Arī mūsu skolā netrūka lasīt gribētāju, taču līdz galam izturēja tikai paši lielākie grāmatu draugi:

Darja Ozerska, Vendija Vitkovska, Lūcija Lipska, Rūdolfs Laivenieks, Adele Gūtmane, Marta Jēkabsone, Aleksandra Mnaidarova, Karlīna Bernatoviča, Beāte Auziņa, Agnese Auziņa, Juris Ozoliņš, Alise Dženifera Gudēna, Lāsma Spāģe, Iveta Kalniņa, Elvita Vizule, Antra Zomerfelde. Paldies, ka popularizējat lasīšanu!

Šogad, pateicoties dāsniem cilvēkiem, bija iespējams lasītājiem sarūpēt brīnišķīgas dāvanas. Paldies Liepājas Izglītības pārvaldei par iespēju četriem programmas dalībniekiem piedalīties Lielajos lasīšanas svētkos Ķīpsalā, „Valodu vēstniecībai” un Frančeskas Binderes mammai par dāvanu kartēm svešvalodu apguvei, Martas Jēkabsones vecākiem par ziedojumu dāvanu iegādei, Mikum Fominam un Irinai Tīrei par pasākumu vietā ar garšu, Elizabetes Rērihas vecākiem par dāvinājumu jaunās grāmatu kolekcijas iegādei! Pateicoties Jums, čaklākajiem lasītājiem tika dāvāti skaisti mirkļi un neaizmirstamas sajūtas!

Esam jau saņēmuši apstiprinājumu dalībai Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijā 2013, tāpēc iesaistīties šajā projektā tiek aicināts ikviens interesents. Grāmatu sarakstu varat apskatīt skolas mājas lapā.  Lai dzīvo lasītprieks!