Skolēni un skolas draugi par skolu

SVEICIENI SKOLAS 29. DZIMŠANAS DIENĀ

SVEICIENI SKOLAS 27. DZIMŠANAS DIENĀ

      Sirsnīgi sveicu skolu dzimšanas dienā! Atceros gadījumu, kad mēs skolēniem organizējām sajūtu nakti vai sajūtu vakaru un skolēni ar aizvērtām acīm taustīja dažādus priekšmetus un mēģināja atminēt, kas tad īsti ir tie priekšmeti. Liepājas Katoļu pamatskolu raksturo ģimenes siltums, tāda rūpe pret katru bērnu, individuāla pieeja un draudzīgs kolektīvs. Esmu nostrādājis tikai vienu gadu Liepājas Katoļu pamatskolā, bet tiešām atmiņas ir ļoti pozitīvas gan no mūsu kopīgajiem Ziemassvētku vakara pasākumiem, gan Valsts dzimšanas dienas svinībām. Novēlu no visas sirds Liepājas Katoļu pamatskolai turpināt augt un attīstīties, cerams, ka ļoti drīz sagaidīsies lielas un plašas telpas, vairāk skolēnu, draudzīgu kolektīvu un lielu izdošanos un panākumus.

(Pāvels Jurs)

    Es esmu Liepājas Katoļu pamatskolas 2020. gada absolvente Tīna. Šobrīd es mācos Rīgas Angļu ģimnāzijā. Manas gaitas Liepājas Katoļu pamatskolā sākās 4. klases beigās, kad 30 bērnu klasi nomainīja draudzīgs un atbalstošs klasesbiedru loks. Laiks šajā skolā man ir devis to, ka esmu iemācījusies, ka skolotājs var būt kas vairāk par pasniedzēju, ka var iemācīt ko vairāk par formulām vai komatiem, ka skolasbiedrs var kļūt par vislabāko komandas biedru. Man tika dota brīnišķīga iespēja iesaistīties arī skolas radošajā dzīvē kopā ar nepārspējamo skolēnu domi. Kopā mēs esam veidojuši jaunas, mainījuši senas un turpinājuši jau iesāktās tradīcijas. Šobrīd es esmu ļoti pateicīga, ka esmu absolvējusi tieši šo skolu. Lai arī bija priecīgas un ne tik priecīgas asaras, tomēr mans ieguvums šobrīd ir nenovērtējams – sākot jau no mācību materiāliem, kurus izmantoju vēl joprojām, beidzot ar garīgās pasaules tuvāku iepazīšanu. 2019. gada pasākumā es teicu vārdus: jūs esat vislabākie skolotāji, kādi man jebkad ir bijuši, es jūs nekad neaizmirsīšu. Un tā tas ir!
Skola! Es Tev novēlu attīstīties un būt vienmēr unikālai.
Skolēni! Es jums novēlu pacietību un zinātkāri.
Skolotāji! Jums es novēlu prasmi ieklausīties un spēt iedvesmot.
Skola! Izturību jums.
Paldies par visu.

(Tīna V.)

Skolēni par skolu – skolas 17. dzimšanas dienā

      Pienākusi vēl viena skolas dzimšanas diena un to var just ne tikai tad, kad skolotāja tev to pastāsta, bet arī tad, kad tu vienkārši pastaigājies pa skolu, jo gaisā valda tāda jocīga atmosfēra. Visi nomierinās, kļūst jaukāki un jautrāki. Manuprāt, tas ir jauki, ka skola svin savu dzimšanas dienu.

(Kārlis 6.klase)

     Es šajā skolā mācos divus gadus. Man bija pārsteigums, ka šajā skolā svin skolas dzimšanas dienu, jo skolā, kur es sākumā gāju, nesvinēja dzimšanas dienu. 

(Agnese 6. klase)

    Es priecājos, ka mācos šajā skolā. Man šeit ir daudz draugu. Es zinu vienu, ka par šo skolu saku labu un vienmēr teikšu labu. Mana māsa ir beigusi šo skolu un stāsta, ka ilgojas šeit atgriezties. Liepājas Katoļu pamatskola ir labākā skola, kuru es zinu.

(Niks 7.klase)