Nometne “Darbs dara darītāju”

Nometne “Darbs dara darītāju” post thumbnail image

Kad Latvijas druvās kombaini sparīgi novāc izaugušo ražu un skolēni sāk somu kārtot, Liepājas Katoļu pamatskolā jau līksmi skan bērnu čalas, jo bērni no dažādām Liepājas skolām pulcējas nometnē “Darbs dara darītāju”.

Nometnes ideja ir iepazīstināt jaunos liepājniekus ar seno laiku profesijām un amatiem, lai varētu labāk ne tikai apzināt savas pilsētas vēsturi un tradīcijas, bet arī vieglāk un laicīgi padomāt par savu nākotnes profesiju ar domu ,,Kā es varu būt Liepājai noderīgs?”

Katra diena veltīta kādai nodarbei – Zivju diena, Siera diena, Maizes diena, Ūdens diena u.c.

Nometne notiek no 19. līdz 27. augustam, to rīko Liepājas Katoļu pamatskolas atbalsta biedrība ar Liepājas pilsētas domes finansiālu atbalstu Liepājas pilsētas bērnu un jauniešu nometņu līdzfinansēšanas projekta konkursa ietvaros.

Publikācija ar fotogrāfijām skolas “Facebook” kontā.

Liepājas Katoļu pamatskolas atbalsta biedrības valdes locekle,
projekta vadītāja Antra Jakovļeva,
Info saziņai tel. 22817883, antrajak@gmail.com

Atbildēt

Related Post