Skolēni dāvina vecākiem izrādi “Neglītais pīlēns”

Skolēni dāvina vecākiem izrādi “Neglītais pīlēns” post thumbnail image
Būsiet mīļi gaidīti š. g. 21. decembrī plkst. 18.00 Liepājas Neredzīgo biedrības zālē, Ganību ielā 197/205, lai noskatītos
izrādi NEGLĪTAIS PĪLĒNS –
visu skolas skolēnu sagatavoto dāvanu vecākiem Ziemassvētkos.
Ceram, ka mūsu šī gada stāsts dāvās prieku un raisīs svētku sajūtu.
Lai Ziemassvētku nakts klusajā mierā un burvībā silda mūsu sirdis!
Liepājas Katoļu pamatskolas saime
2023. decembrī
✨ Katru gadu skola aicina skolēnus un viņu ģimenes iesaistīties labdarībā, lai dāvātu iepriecinājumu gada vistumšākajā laikā – Ziemassvētkos.
Šajā mācību gadā skola ir vairākkārt krustojusi ceļus ar Liepājas Neredzīgo biedrības cilvēkiem. Sarunās un nodarbībās esam uzzinājuši par cilvēku ar redzes invaliditāti iekļaušanās sabiedrībā ierobežotajām iespējām un neiespējām, par lolotajiem, bet atliktajiem sapņiem, par šo cilvēku maz pamanītiem talantiem un citādām prasmēm. Mēs – skola, esam viņus sadzirdējuši, vēlamies atbalstīt un aicinām arī Jūs, vecākus, mums pievienoties!
Izrādes vakarā ikvienam būs iespēja noziedot naudu, tādējādi paužot atbalstu Ziemupes sociālās rehabilitācijas centram (cilvēkiem ar redzes un cita veida invaliditāti). Saziedotie līdzekļi būs atspēriens centra pirtstelpas ārdurvju “antistresa” roktura iegādei.
16. decembrī no plkst. 10.00 līdz 15.00 un 21. decembrī no plkst. 17.00 būs arī neliela iespēja iegādāties cilvēku ar redzes invaliditāti darinātus dažādus amatniecības izstrādājumus.
Lai labie darbi vairo labestību mūsos un mums apkārt!

Atbildēt

Related Post