Zīmējumu konkursa “Štepseles ceļojums” rezultāti

Zīmējumu konkursa “Štepseles ceļojums” rezultāti post thumbnail image

Jaunākās ziņas par zīmējumu konkursa “Štepseles ceļojums” rezultātiem.

Noskaidroti 12 labākie Štepseles ceļojuma komiksi. Lielākā aktivitāte konkursā saņemta no sākumskolu audzēkņiem- otrajām un trešajām klasēm. Tā dēļ arī tika mainīts balvu sadalījums un šī kategorija saņēma pusi no balvām.

Galvenā tēma, kas figurēja komiksos, bija nolietotu vai saplīsušu elektroiekārtu nodošana apsaimniekotājam, lai tos varētu pārstrādāt un izmantot jaunām lietām. Konkursa laureāti  balvās iegūst JBL bezvadu austiņas un praktiskas lietas, kas var noderēt ceļojumā.

“Štepseles ceļojums komikss” ir ilggadējās nolietoto elektropreču vākšanas akcijas skolēniem “Štepseles ceļojums” turpinājums. Šī pasākuma mērķis ir nemainīgs –  pievērst skolēnu uzmanību videi kaitīgo preču- nolietotu elektroiekārtu –  pareizai un drošai apsaimniekošanai.

Pasākuma rezultāti apliecina to, ka vienpadsmit gadu laikā veiktais darbs, izglītojot skolēnus par videi kaitīgo atkritumu pareizu apsaimniekošanu ir bijis vērtīgs. Iesniegtajos darbiņos redzami galvenie principi – kāpēc ir svarīgi šo atkritumu grupu apsaimniekot īpaši, kā to dalīta vākšana, pārstrāde jaunu vai citu materiālu izgatavošanai samazina vides piesārņojumu.

Konkursu rīkoja Liepājas RAS, no mūsu skolas piedalījās 2. un 3.klases skolēni, uzvarētāju sarakstā MARTA G. un ERIKS O. no 2.klases.

Apsveicam!

Atbildēt

Related Post