Atrast savu veselīgo ES

Atrast savu veselīgo ES post thumbnail image

RSU Liepājas filiāle aizvien turpina semināru ciklu Mana izvēle – medicīna. Tās mērķauditorija ir 9.–12. klašu skolēni, kas interesējas un vēlētos uzzināt vairāk par medicīnu, veselības sportu vai psiholoģiju, kā arī  studēt šajā jomā.

Šobrīd virtuālā pasaule neizbēgami ir kļuvusi par noteicošo ikdienas saziņā un informācijas iegūšanā,  bet aptaujas liecina, ka līdz ar to  arvien vairāk jauniešu piemeklējušas tieši mentālas veselības problēmas, tajā skaitā  – dažādi ēšanas traucējumi.

Kā to atpazīt un novērst, par to runāsim 29. marta lekcijā/diskusijā Atrast savu veselīgo ES,  kas turpina iepriekšējās lekcijas Melnā sērga – dopings tematiku un piedāvās paplašinātu apskatu, balstoties uz klausītāju iesūtītajiem jautājumiem..

Seminārs  notiks pirmdien,  29. martā ,  pl. 14.00-16.30, Zoom platformā.

Temati:

  • Ēšanas traucējumi, to dažādība – psihoemocionālu problēmu sekas.
  • Vai veselīgs vienmēr nozīmē veselīgs?
  • Anoreksija, bulīmija, citas atkarības. Kā cīnīties? Pieredzes stāsts.

Sarunā piedalīsies RSU Sporta un uztura katedras studiju programmas Uzturs un Uzturzinātne vadītāja,  diētas ārste,  Dr. Lolita Vija Neimane,   RSU Liepājas filiāles docētājas Līga Ēriksone, interneta emuāra “Būt brīvai” un  pašpalīdzības grupas cilvēkiem ar ēšanas traucējumiem veidotāja Anna Balode.

Lūdzam pieteikties pa e-pastu laila.bethere@rsu.lv līdz 28. martam, norādot vārdu, uzvārdu, izglītības iestādi, klasi un kontaktinformāciju turpmākai saziņai.

Dalība pasākumā – bez maksas.

Saite uz tiešsaisti tiks izsūtīta.

Sīkāka informācija pa tālruni: 26557112

https://www.rsu.lv/notikumi/informativa-lekcija-atrast-savu-veseligo-es-un-diskusija

 

Aicinām piedalīties ne tikai vecāko klašu skolēnus, bet arī  klašu audzinātājus un  ieinteresētus vecākus no visiem Latvijas novadiem, jo aplūkojamie temati ir visnotaļ aktuāli.

Atbildēt

Related Post